برنامه ریزی پرداخت ها

برنامه ریزی پرداخت ها با نسخه ۲٫۹ حسابداری شخصی سحر

برنامه ریزی پرداخت ها یکی از امکانات جدیدی است که در نسخه ۲٫۹ نرم افزار حسابداری شخصی سحر به این برنامه اضافه شده است. همه ی ما پرداخت های منظم روزانه، هفتگی یا ماهانه ای داریم که باید پرداخت کنیم. مثلا اجاره خانه یا حق صندوق یک صندوق وام خانوادگی و یا حتی حق عضویت یک باشگاه ورزشی یا کتابخانه، با این امکان جدید در نسخه ۲٫۹ حسابداری شخصی سحر، به راحتی می توانید آنها را مدیریت کنید. دیگر پرداخت های تکراری را فراموش نخواهید کرد. همچنین می توانید از طریق نمای تقویم که آن هم از امکانات اضافه شده به نسخه ۲٫۹ نرم افزار است نمای کلی پرداخت های یک ماه را مشاهده و  برنامه ریزی کنید. در این امکان جدید سعی بر آن شده که تمامی شرایط برنامه ریزی جهت پرداخت های منظم در نرم افزار ایجاد شود.

به عنوان مثال شما می توانید برنامه ریزی کنید که در اولین دوشنبه ی هر ماه پرداختی را انجام دهید. یا آخرین جمعه ی هر ماه. یا به عنوان مثلا هر هفته در روز سه شنبه پرداختی را برنامه ریزی کنید. حتی دوهفته یک بار. امکان یادآوری قبل از موعد مقرر پرداخت نیز وجود دارد. می توانید به انتخاب خود چند روز قبل تر از پرداختی که برنامه ریزی کرده اید، مطلع شوید. امکانات دیگری نیز به نسخه جدید نرم افزار اضافه شده است که در زمان ارائه آن در صفحه مخصوص نرم افزار مدیریت پول اعلام خواهیم کرد. امیدواریم که امکانات اضافه شده و تغییراتی که در نرم افزار انجام داده ایم بتواند تجربه ی بهتری از مدیریت پول برای شما به همراه داشته باشد. نسخه ۲٫۹ حسابداری شخصی سحر بزودی بر روی سایت منتشر خواهد شد و برای تمامی کاربرانی که نسخه های قبلی نرم افزار را خریداری کرده اند رایگان خواهد بود.

 

برنامه ریزی پرداخت ها

برنامه ریزی پرداخت ها

 

40+
15 پاسخ
  • مدیرسایت
   مدیرسایت says:

   سلام، خیر نیازی نیست. با همان کدی که نسخه ۲٫۸ را فعال کردید میتوانید نسخه ۲٫۹ را نیز فعال کنید.

 1. مجید آقاجانی
  مجید آقاجانی says:

  خیلی بدرد بخوره… من دو ساله که دارم استفاده میکنم از برنامه کیف پول سحر؛ نسخه جدید اپ موبایل هم داره؟

 2. ابوالفضل
  ابوالفضل says:

  سلام کد فعال سازی را گم کرده ام باید چه بکنم برای بروزرسانی نخسخه ۲٫۹ در نسخه قدیم مقایسه درامد و هزینه فروردین نشان نمیده بجا شاز اردیبهشت شروع شده

  • مدیرسایت
   مدیرسایت says:

   بعد از ارائه نسخه ۲٫۹ می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و کدفعال سازی خود را دریافت کنید. در نسخه ۲٫۹ مشکل نمودار مقایسه درآمد و هزینه هم رفع شده.

دیدگاه ها غیر فعال است.